U5 Trille/Trolle, Piger/Drenge, årgang 2015-2016
Gå til online tilmelding
Morten Mathiesen 28761300 msmathiesen@gmail.com
Jesper Bach 23258285 jesperowen@hotmail.com
Onsdag 17:00-18:00, Mølholm hallen          
Start: 2/9 - 2020  Kontingent: 450 kr.        

U6-U8 Piger/Drenge, årgang 2012-2014
Gå til online tilmelding
Christian Madsen 40148787 fammadsenII8@gmail.com
Morten Sandgaard 53777573 morten.sandgaard@icloud.com
Camilla Munk-Andersen 31698127 camillaminkandersen@gmail.com
Camilla Hartvigsen 23442264 camilla@ccgk.dk 
Anne Louise Clement 40507867 annelouiseclement@gmail.com
Emilie, hjælper    
Maja, hjælper    
Torsdag, 18:00-19:15, Mølholm hallen      
Start: 20/8-2020 Kontingent: 750 kr.    

U9 Piger, årgang 2011
Gå til online tilmelding
Martin Halkier Nilsson 53547394   martin.halkier.nilsson@gmail.com
Sophia Arvidsen, hjælper      
       
       
Tirsdag 17:00 - 18:00, Vinding Idræts Center      
Start: August 2020  Kontingent: 750 kr.    

U9 Drenge, årgang 2011
Gå til online tilmelding
Jesper Frovin 23631114 j.frovin@hotmail.com
Jan S. Krogager 21683506 jan.kroager@gmai.com
Tirsdag 17:00 - 18:00, Mølholm hallen    
Start: 25/8-2020 Kontingent: 750 kr.  

U11 Piger, årgang 2009-2010
Gå til online tilmelding
Nina Sohne Olesen 28733145 ninasohne@gmail.com
Lotte Bach 61304178 thbach@mail.dk
Henrik Olesen 91539056 henrik.s.olesen@gmail.com
Svend Isaksen 28708024 svendisaksen@gmail.com
Klaus Albæk Kristensen 51611573 LK42@stofanet.dk
Marie Louise Overgaard 23323532 malouovergaard@gmail.com
Mathilde, hjælper    
Mandag 17:00 - 18:30, Mølholm hallen    
Onsdag 18:00 - 20:00, Mølholm hallen    
Start: 10/8-2020 Kontingent: 900 kr.  

U11 Drenge, årgang 2009-2010
Gå til online tilmelding
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Roar Ipsen 60207581 roaripsen@hotmail.com
Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com
Frederik Nordklitgaard, hjælper    
Tirsdag 18:00 - 19:15, Mølholm hallen    
Torsdag 18:00 - 19:15, Vinding Idræts Center    
Start: 25/8-2020  Kontingent: 900 kr.  

U13 Piger, årgang 2007-2008
Gå til online tilmelding
 
Lise-Lotte Østergaard 26247079 liselotteostergaard@live.dk
Birthe Houe 28304143 birthe.houe@gmail.com
Astrid Jakobsen, Hjælper    
Mandag 18:30 - 20:00, Mølholm hallen    
Torsdag 19:15 - 20:45, Mølholm hallen    
Start: 17/8-2020  Kontingent: 1050 kr.  

U13 Drenge, årgang 2007-2008
Gå til online tilmelding
Pia Mortensen 28768229 pia_parallelvej@yahoo.dk
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Finn Frandsen 20784451 finn.frandsen68@gmail.com 
Signe Jakobsen 30132785 signesj7100@gmail.com
Karina Døssing 26181125 karinamelling@hotmail.com
Tirsdag 19:15 - 20:30, Mølholm hallen    
Torsdag 19:15 - 20:45, Vinding Idræts Center    
Start: 11/8-2020 Kontingent: 1050 kr.  

U15 Piger, årgang 2005-2006
Gå til online tilmelding
 
Søren Jakobsen 20303770 sorenaj7100@gmail.com
Tirsdag 18:00 - 19:30, Vinding Idræts Center    
Torsdag 16:30 - 18:00, Mølholm hallen    
Start: 11/8-2020 Kontingent: 1200 kr.  

Dame Senior, årgang 2000 og tidligere
Gå til online tilmelding
     
Klaus Kuhne 61716020 kuhne@mail.dk
     
Tirsdag 19:30 - 21:15, Vinding Idrætscenter    
Start: 11/8-2020 Kontingent: 1600 kr.  
Der er løbetræning udendørs kl. 19:00-19:30    

Herrer Senior, årgang 2000 og tidligere

Gå til online tilmelding

Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com 
Jesper Frovin 23631114 j.frovin@hotmail.com
Torsdag 20:45 - 22:00, Vinding Idræts Center    
Start: 17/9-2020 Kontingent: 1000 kr.  
Vinding Sportsforening (CVR 22 30 22 13)/Vinding Idræts Center (CVR 34 54 76 45) | Nygårdsvej 10 | 7100 Vejle