U5 Trille/Trolle, Piger/Drenge, årgang 2016-2017
Gå til online tilmelding
     
Jesper Bach 23258285 jesperowen@hotmail.com
Tirsdag 17:00-18:00, Mølholm hallen          
Start: 30/8-2021  Kontingent: 450 kr.        

U6-U8 Piger/Drenge, årgang 2013-2015
Gå til online tilmelding
Jesper Raundahl 60166115 zacban@gmail.com
Rikke Bruhn 23462546 rikke_bruhn@msn.com
Steffen Nielsen 22500621 steff_nielsen@hotmail.com
Camilla Hartvigsen 23442264 camilla@ccgk.dk 
Bente Aaby Mathiasen 40546999 bentemat81@gmail.com
     
     
Mandag, 16:15 - 17:30, Mølholm hallen      
Start: 23/8-2021 Kontingent: 750 kr.    

U9 Piger, årgang 2012 (træner sammen med U9 drenge)
Gå til online tilmelding
Christian Madsen 40148787 fammadsenll8@gmail.com
Camilla Munk-Andersen 31698127 camillamunkandersen@gmail.com
     
Torsdag 16:30 - 18:00, Mølholm hallen      
Start: 19/8 2021 Kontingent: 750 kr.    

U9 Drenge, årgang 2012 (træner sammen med U9 piger)
Gå til online tilmelding
Morten Sandgaard 53777573 morten.sandgaard@icloud.com
Torsdag 16:30 - 18:00, Mølholm hallen    
Start: 19/8-2021 Kontingent: 750 kr.  

U11 Piger, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Majbritt Askou Hansen 40885040 hmajbritt@hotmail.com
Anne Johansen Carratu 22892900 anne.johansen.carratu@lego.com
Dorte Patuel Andersen 27499765 dortepatuel@hotmail.com
Mads Dyg Nielsen 31315780 mdn@robinhus.dk
Mandag 17:30 - 19:00, Mølholm hallen    
Onsdag 17:00 - 18:30, Mølholm hallen    
Start: 11/8-2021 Kontingent: 900 kr.  

U11 Drenge, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Jesper Frovin 23631114 j.frovin@hotmail.com
Jan S. Krogager 21683506 jan.krogager@gmail.com
Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com
Susanne Nielsen Day 20252279 nielsen.susanneday@gmail.com
Tirsdag 18:00 - 19:15, Mølholm hallen    
Torsdag 18:00 - 19:30, Mølholm Hallen    
Start: 12/8-2021 Kontingent: 900 kr.  

U13 Piger, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
 
Nina Sohne Olesen 28733145 ninasohne@gmail.com
Lotte Bach 61304178 thbach@mail.dk
Henrik Olesen 91539056 henrik.s.olesen@gmail.com
Svend Isaksen 28708024 svendisaksen@gmail.com
   
Mandag 19:00 - 20:30, Mølholm hallen    
Torsdag 18:30 - 20:00, Mølholm hallen    
Start: 9/8-2021 Kontingent: 1050 kr.  

U13 Drenge, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Roar Ipsen 60207581 roaripsen@hotmail.com
Finn Frandsen 20784451 finn.frandsen68@gmail.com 
Signe Jakobsen 30132785 signesj7100@gmail.com
Karina Døssing 26181125 karinamelling@hotmail.com
Tirsdag 18:30 - 20:00, Vinding Idræts Center    
Torsdag 18:00 - 19:15, Vinding Idræts Center    
Start: 12/8-2021 Kontingent: 1050 kr.  

U15 Piger, årgang 2006-2007
Gå til online tilmelding
 
Søren Jakobsen 20303770 sorenaj7100@gmail.com
Tirsdag 19:15 - 20:30, Mølholm hallen    
Torsdag 19:15 - 20:45, Vinding Idræts Center    
Start: 12/8-2021 Kontingent: 1200 kr.  

Dame Senior, årgang 1999 og tidligere
Gå til online tilmelding
     
Klaus Kuhne 61716020 kuhne@mail.dk
     
Tirsdag 20:00 - 21:30, Vinding Idræts Center    
Start: 10/8-2021 Kontingent: 1600 kr.  
Der er løbetræning udendørs kl. 19:30-20:00    

Herrer Senior, årgang 1999 og tidligere

Gå til online tilmelding

Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com 
Jesper Frovin 23631114 j.frovin@hotmail.com
Torsdag 20:30 - 22:00, Vinding Idræts Center    
Start: 12/8-2021 Kontingent: 1000 kr.  
Vinding Sportsforening (CVR 22 30 22 13)/Vinding Idræts Center (CVR 34 54 76 45) | Nygårdsvej 10 | 7100 Vejle