U5 Trille / trolle, Piger/Drenge, årgang 2014-2016
Gå til online tilmelding
Andrea H. Andreasen    
Louise Klinge    
Frank Andreasen (administration) 25530505 franka1971@gmail.com
Onsdag 17:00-18:00, Mølholmhallen          
Start: 11/9-2019 Kontingent: 400 kr.        

U7 Piger/Drenge, årgang 2012-2013
Gå til online tilmelding
Christian Madsen 40148787 fammadsenII8@gmail.com
Morten Sandgaard 53777573 morten.sandgaard@icloud.com
Nicoline Madsen, (U13), hjælper    
Torsdag, 18:00-19:00, Vinding Idrætscenter      
Start: 15/8-2019 Kontingent: 700 kr.    

U9 Piger, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Martin Halkier Nilsson 53547394 martin.halkier.nilsson@gmail.com
Klaus Albæk Kristensen 51611573 LK42@stofanet.dk
Maria Lund    
Marie Louise Overgaard    
Anemone Lillian Bank Hornstrup, hjælper    
Freja Balle Kjeldsen, hjælper    
Tirsdag 17:00 - 18:30, Mølholmhallen      
Start: 27/8-2019 Kontingent: 700 kr.    

U9 Drenge, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Jesper Frovin 40905456 j.frovin@hotmail.com
Jan S. Krogager    
Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com
Frederik Nordklitgaard, hjælper    
Peter Vincent, hjælper    
William Neimann, hjælper    
Tirsdag 17:00 - 18:00, Vinding Idrætscenter    
Start: 03/9-2019 Kontingent: 700 kr.  

U11 Piger, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
Nina Sohne Olesen 28733145 ninasohne@gmail.com
Lotte Bach 61304178 thbach@mail.dk
Henrik Olesen 91539056 henrik.s.olesen@gmail.com
Svend Isaksen 28708024 svendisaksen@gmail.com
Johanne Olesen, hjælper    
Mathilde, hjælper    
Mandag 17:00 - 18:30, Mølholmhallen    
Onsdag 18:00 - 19:30, Mølholmhallen    
Start: 14/8-2019 Kontingent: 850 kr.  

U11 Drenge, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
Signe Jakobsen 30132785 signesj7100@gmail.com
Jesper Frovin 40905456 j.frovin@hotmail.com
Finn Frandsen 20784451 finn.frandsen68@gmail.com
Karina Døssing 26181125 karinamellin@hotmail.com
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Roar Ipsen 60207581 roaripsen@hotmail.com
     
Tirsdag 18:00 - 19:30, Vinding Idrætscenter    
Torsdag 17:45 - 19:00, Mølholmhallen    
Start: 20/8-2019 Kontingent: 850 kr.  

U13 Piger, årgang 2006-2007
Gå til online tilmelding
Søren A. Jakobsen 20303770 sorenaj7100@gmail.com
Anniqa Slothuus Bjørnmose 22990894 a_slothuus@hotmail.com 
     
Mandag 18:30 - 20:00, Mølholmhallen    
Torsdag 19:00 - 20:30, Vinding Idrætscenter    
Start: 15/8-2019 Kontingent: 1000 kr.  

U13 Drenge, årgang 2006-2007
Gå til online tilmelding
Frank Andreasen 25530505 franka1971@gmail.com
Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com
Pia Mortensen 28768229 pia_parallelvej@yahoo.dk
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Tirsdag 18:30 - 20:00, Mølholmhallen    
Torsdag 19:00 - 20:30, Mølholmhallen    
Start: 20/8-2019 Kontingent: 1000 kr.  

Dame Senior, årgang -1999
Gå til online tilmelding
Poul Woer 22824373 p_woer@hotmail.com
Carsten Lang Petersen 22180118 carstenlangp@gmail.com
     
Tirsdag 19:30 - 21:15, Vinding Idrætscenter    
Start: 06/8-2019 Kontingent: 1550 kr.  
Der er løbetræning udendørs kl. 19:00-19:30    

Herrer Senior, årgang - 1999

Vinding Sportsforening (CVR 22 30 22 13)/Vinding Idræts Center (CVR 34 54 76 45) | Nygårdsvej 10 | 7100 Vejle