U4 Trille / trolle, Piger/Drenge, årgang 2014-2016
Gå til online tilmelding
Andrea H. Andreasen    
Louise Klinge    
Frank Andreasen (administration) 25530505 franka1971@gmail.com
Årgang 2014 er U6 men kan tilmeldes U4, hvor der er mere leg og mindre bold.
Onsdag 17:00-18:00, Mølholmhallen          
Start: 12/9-2018 Kontingent: 350 kr.        

U6 Piger/Drenge, årgang 2012-2014
Gå til online tilmelding
Susan Madsen 29873141 madsen@susanogchristian.dk
Christian Madsen 40148787 fammadsenII8@gmail.com
Morten Sandgaard 53777573 morten.sandgaard@icloud.com
Nicoline Madsen, (U12), hjælper    
Torsdag, 18:00-19:00, Vinding Idrætscenter      
Start: 23/8-2018 Kontingent: 650 kr.    

U8 Piger, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Martin Halkier Nilsson 53547394 martin.halkier.nilsson@gmail.com
Klaus Albæk Kristensen 51611573 LK42@stofanet.dk
Agnes (U12), hjælper    
Kirstine (U12), hjælper    
Anne Katrine (U12), hjælper    
Tirsdag 17:00 - 18:00, Mølholmhallen      
Start: 18/9 Kontingent: 650 kr.    

U8 Drenge, årgang 2010-2011
Gå til online tilmelding
Jesper Frovin 40905456 j.frovin@hotmail.com
Jan S. Krogager    
Peter Jensen (U14), hjælper    
Milla Isidor (U12), hjælper    
William Neimann (U12), hjælper    
Frederik Nordklitgaard    
Tirsdag 17:00 - 18:00, Vinding Idrætscenter    
Start: 11/9-2018 Kontingent: 650 kr.  

U10 Piger, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
Nina Sohne Olesen 28733145 ninasohne@gmail.com
Lotte Bach 61304178 thbach@mail.dk
Henrik Olesen 91539056 henrik.s.olesen@gmail.com
Svend Isaksen 28708024 svendisaksen@gmail.com
Lise Lotte Gam Østergaard 26247079 liselotteostergaard@live.dk
Birthe Houe 28304143 birthe.houe@gmail.com
Sine Borbjerg 51224544 sineborbjerg@gmail.com
Johanne Olesen, hjælper    
Mathilde, hjælper    
Mandag 17:00 - 18:30, Mølholmhallen    
Onsdag 18:00 - 19:30, Mølholmhallen    
Start: 13/8-2018 Kontingen: 750 kr.  

U10 Drenge, årgang 2008-2009
Gå til online tilmelding
Signe Jacobsen 30132785 signesj7100@gmail.com
Jesper Frovin 40905456 j.frovin@hotmail.com
Finn Frandsen 20784451 finn.frandsen68@gmail.com
Karina Døssing 26181125 karinamellin@hotmail.com
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Roar Ipsen 60207581 roaripsen@hotmail.com
Max Frandsen, hjælper    
Tirsdag 18:00 - 19:30, Vinding Idrætscenter    
Torsdag 17:45 - 18:45, Mølholmhallen    
Start: 14/8-2018 Kontingent: 750 kr.  

U12 Piger, årgang 2006-2007
Gå til online tilmelding
Søren A. Jakobsen 20303770 sorenaj7100@gmail.com
Anne Kathrine Krisensen 23724069 annekathrinekristensen@gmail.com
Kira Isidor 21230533 kira@isidor.nu
Christian Madsen 40148787 fammadsenII8@gmail.com
Susan Madsen 29873141 madsen@susanogchristian.dk
Marie Moberg 40616130 marie_moberg25@hotmail.com
Anniqa Slothuus Bjørnmose   a_slothuus@hotmail.com
Karina Fåborg Jensen   karinafaaborg@gmail.com
Mandag 18:30 - 20:00, Mølholmhallen    
Torsdag 19:00 - 20:30, Vinding Idrætscenter    
Start: 13/8-2018 Kontingent: 900 kr.  

U12 Drenge, årgang 2006-2007
Gå til online tilmelding
Frank Andreasen 25530505 franka1971@gmail.com
Rasmus Jakobsen 41949212 rja@rumarkitektur.dk
Jonas Nordklitgaard 30576268 nasno78@gmail.com
Pia Mortensen 28768229 pia_parallelvej@yahoo.dk
Thomas Dyhr Vestergaard 29201985 thomasdyhrvestergaard@gmail.com
Tirsdag 18:00 - 19:15, Mølholmhallen    
Torsdag 18:45 - 20:00, Mølholmhallen    
Start: 14/8-2018 Kontingent: 900 kr.  
Løbe/styretræning tirsdag kl. 17:30    

U14 Drenge, årgang 2004-2005
Gå til online tilmelding
Frank Andreasen 25530505 franka1971@gmail.com
Kasper Klinge 21159726 kasperklinge@hotmail.com
Anton Kjær Sørensen 51842020 anton.k@mail.dk
Tirsdag 19:15 - 20:30, Mølholmhallen    
Torsdag 20:00 - 21:00, Mølholmhallen    
Start: 14/8-2018 Kontingent: 1150 kr.  
Løbe/styretræning tirsdag kl. 18:45    

Dame Senior, årgang -1999
Gå til online tilmelding
Poul Woer 22824373 p_woer@hotmail.com
Carsten Lang Petersen 22180118 carstenlangp@gmail.com
     
Tirsdag 19:30 - 21:15, Vinding Idrætscenter    
Start: 31/7-2018 Kontingent: 1350 kr.  
Der er løbetræning udendørs kl. 18:55    
Vinding Sportsforening (CVR 22 30 22 13)/Vinding Idræts Center (CVR 34 54 76 45) | Nygårdsvej 10 | 7100 Vejle